Kniha návštěv

Povzbuzení.

Datum: 13.06.2018 | Vložil: pursulus

Je třeba potěšiti člověka, jemuž se 21. 11. 2017 kanál vysral na hlavu. Míním, že tvá commentaria na ČSFD jsou k věci a často nadprůměrně dobrá. Přeji ti pokračování tvé spisovatelské činnosti na způsob tvé radosti z té věci. — Básník? Rád bych si něco přečetl k posouzení. — uživ. pursulus na ČSFD.

csfd

Datum: 21.11.2017 | Vložil: Hatersgonahate

hochu, když já se podívám na ty tvé komentáře na csfd.cz tak si říkám, že ty musíš být hodně zatrpklý a ubohý člověk. Máločemu dáš něco jiného něž 1*, více hvězdiček dáš akorát starým českým filmům a přímým přenosům, které jsou v obou případech z velké o úplném hovně a nudné, jen uboze krituzeješ práci jiných, ale že bych viděl něco slušného a přínosného od Tebe se teda řícít nedá. A i když si projdu tuhle stránku, tak tu nic takového nevidím, jen a pouze béčkové a céčkové sračky, né-li déčkové...

Pozdrav spolužákovi

Datum: 16.09.2012 | Vložil: Mirek Dlapa

Ahoj Honzo, moc pěkné stránky. Dokonce jsem se díky nim konečně podíval na jeden díl seriálu Vyprávěj. Jó, Škoda Favorit!, není špatné si připomenout ty "zajímavé" časy. Přeji ti hodně zdraví a elánu do další práce.

Přidat nový příspěvek